O Nas

Zakład Szklarski Mrozek to firma z długoletnia tradycją. Działalność rozpoczęta w 1982 r w Jaśle ( woj. podkarpackie ) , z siedzibą przy ul. W.Pola, następnie przeniesiona na ul. K.Wielkiego i ostatecznie, po dzień dzisiejszy funkcjonująca pod adresem ul. Kadyiego 19.

Zakład Szklarski Mrozek to biznes rodzinny i pokoleniowy. Założony przez Mistrza Szklarskiego i jednocześnie długoletniego właściciela – Zbigniewa Mrozka.

Zajmujemy się wykonywaniem różnorodnych usług szklarskich, charakteryzujących się nie tylko jakością i długoletnim doświadczeniem ale także szerokim wachlarzem wykonywanych przedmiotów i świadczeń. Poza tradycyjną obróbką szkła budowlanego i montażem wszelkiego rodzaju szyb i luster, zajmujemy się także klejeniem gablot szklanych i akwarii, nadrukiem na szkle oraz wyrobem pamiątek szklanych na różnorodne okazje. Świadczymy usługi z zakresu artystycznego malowania szkła, wykonywania witraży oraz piaskowania wzorów, liter na szkle i granicie (tablice nagrobkowe).Każdy projekt traktujemy indywidualnie.

Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych klientów, dlatego też kładziemy szczególny nacisk na jakość oferowanych przez nas usług.

Serdecznie  zapraszamy  do zapoznanie się z  naszą oferta, oraz współpracy.

Nasz e-mail firmowy: zkjmrozek@onet.pl

zmnak