ZNICZE ZDOBIONE

DSCN1148

Pragniesz godnie upamiętnić ukochanych czy bliskich zmarłych oraz ofiarować Im coś wyjątkowego? 

 

Oferujemy Ci unikalny, estetyczny i elegancki, jedyny w swoim rodzaju LAMPION (znicz),który nie tylko stanowi podstawowe uzupełnienie dekoracji nagrobka, ale pozwoli Ci przede wszystkim wyrazić pamięć i szacunek dla Tych, którzy odeszli.

                
Atutem tego lampionu jest zarówno możliwość dowolnego wyboru grawerowanej treści, zdjęcia, cytatu, inicjałów ,jak również fakt, że dzięki zamieszczonej ,osobistej informacji ( np. Imię i nazwisko zmarłej osoby ) znicz staje się rzeczą zbędną i nieatrakcyjną dla potencjalnego złodzieja!

 

 Lampion składa się z czterech szyb, podstawy i ” kapelusza” ,wykonanych z tworzywa sztucznego. Prosta konstrukcja umożliwia łatwy demontaż, co pozwala na usunięcie pozostałości wkładu oraz utrzymanie lampionu w czystości.   

 Każdy lampion jest projektowany indywidualnie, na życzenie i wybór klienta. Poza możliwością wygrawerowania inicjałów czy imienia i nazwiska zmarłego, oferujemy Państwu grawerowanie dedykacji i sentencji gotowych ( prezentowanych poniżej ) lub własnych, które dodatkowo można dowolnie modyfikować . Po dokonaniu wyboru tekstu ( dedykacja nie może liczyć więcej niż 100 znaków ), zdjęcia i ozdobników otrzymacie Państwo gotowy, wizualny projekt lampionu w terminie kilku dni. Na życzenie klienta istnieje możliwość zdobienia wszystkich czterech szyb lampionu ( standard – przednia i boczne). 

 Wymiary:

zniczwymiar

Wkłady:                                                                                                             

Preferowane wkłady zamienne lub elektryczne, jednak za względu na zagrożenie uszkodzenia lub spalenia górnej części lampionu, sugerujemy używanie wkładów nie wyższych niż 18 cm

Termin  realizacji:

Zamówienia po uprzednim zaakceptowaniu projektu – 2- 6dni roboczych.

Istnieje możliwości wysyłki zamówienia paczką (gabaryt A) 1-2kg w cenie obowiązującej aktualnie taryfy pocztowej lub innej dostępnej i preferowanej przez klienta.   

Cennik:
Lampion z dedykacją (sentencją), i ozdobnikami na szkle lakierowanym „lacobel”: 60-75zł.

Lampion z dedykacja, zdjęciem, ozdobnikami, na szkle lakierowanym „lacobel” – 90 zl.

Szczegółowe pytania prosimy kierować na adres firmy Zakład Szklarski ‘’Mrozek” ,adres e-mail zkjmrozek@onet.pl lub telefonicznie 134462479 .

 

Poniżej przedstawiamy dostępne szablony oraz przykładowe dedykacje i sentencje do wyboru.