ZNICZE ZDOBIONE

DSCN1148

Pragniesz godnie upamiętnić ukochanych czy bliskich zmarłych oraz ofiarować im coś wyjątkowego? 

 

Oferujemy Państwu unikalny, estetyczny i elegancki, jedyny w swoim rodzaju LAMPION (znicz), który nie tylko stanowi podstawowe uzupełnienie dekoracji nagrobka, ale pozwoli przede wszystkim wyrazić pamięć i szacunek dla Tych, którzy odeszli.

                
Atutem tego lampionu jest zarówno możliwość dowolnego wyboru grawerowanej treści, zdjęcia, cytatu, inicjałów, jak również fakt, że dzięki zamieszczonej, osobistej informacji (np. imię i nazwisko zmarłej osoby) znicz staje się rzeczą zbędną i nieatrakcyjną dla potencjalnego złodzieja!

 

 Lampion składa się z czterech szyb, podstawy i „kapelusza”, wykonanych z tworzywa sztucznego. Prosta konstrukcja umożliwia łatwy demontaż, co pozwala na usunięcie pozostałości wkładu oraz utrzymanie lampionu w czystości.   

 Każdy lampion jest projektowany indywidualnie, na życzenie i wybór klienta. Poza możliwością wygrawerowania inicjałów czy imienia i nazwiska zmarłego, oferujemy Państwu grawerowanie dedykacji i sentencji gotowych (prezentowanych poniżej) lub własnych, które dodatkowo można dowolnie modyfikować. Po dokonaniu wyboru tekstu, zdjęcia i ozdobników otrzymacie Państwo gotowy, wizualny projekt lampionu w terminie kilku dni. Na życzenie klienta istnieje możliwość zdobienia wszystkich czterech szyb lampionu (standard – przednia i boczne). 

 Wymiary:

zniczwymiar

Wkłady:                                                                                                             

 Zalecamy używanie wkładów elektrycznych.

Termin  realizacji:

Przewidywany okres realizacji  wraz z projektem do 14 dni (w zależności od terminu akceptacji projektu) .  

Istnieje możliwości wysyłki zamówienia paczką (gabaryt A) 1-2 kg w cenie obowiązującej aktualnie taryfy pocztowej lub innej dostępnej i preferowanej przez klienta.   

Cennik:
Lampion z dedykacją i wizerunkiem (z dostępnych szablonów) – 70/80 zł.

Lampion spersonalizowany ze zdjęciem, dedykacją – od 120 do 150 zł

Zamówienia oraz wszelkie pytania prosimy kierować na adres firmy Zakład Szklarski „Mrozek”, adres e-mail zkjmrozek@onet.pl lub telefonicznie 134462479 .

Wszelkie wzory zniczy, które są oferowane i sprzedawane za pośrednictwem tej strony www.zmrozek.pl objęte są ochroną prawo autorską a majątkowe prawa autorskie przysługują wyłącznie firmie Zakład Szklarski  Mrozek F.U.H Adrian Turek ul. Kadyiego 19  38-200  Jasło . 
Jednocześnie oświadczamy, że technologia wykonania zniczy objęta jest tajemnicą przedsiębiorstwa i stanowi know-how firmy, której naruszenie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji

 

Poniżej przedstawiamy przykładowe projekty, sentencje oraz dostępne szablony do wyboru.